Zobacz atrakcje w okolicy:
Latarnia Morska w ŚwinoujściuVacationClub Baltic Park Plaża 32 Apartment 224 - Świnoujście
Komfortowe mieszkanie nad morzem. Niska cena wynajmu. Tani apartament blisko plaży.
VacationClub Baltic Park Plaża 32 Apartment 224apartamenty - mieszkania
Morze
Cena od
406 PLN
Basen
Spa/wellness
Parking
Plac zabaw
Rozmawiamy
Morze
Cena od
406 PLN
Basen
Spa/wellness
Parking
Plac zabaw
Rozmawiamy
Prezentowana cena minimalna została wyliczona na podstawie danych przekazanych przez Partnera obsługującego rezerwację i jest wartością przybliżoną pokazującą poziom cenowy obiektu. Całkowity koszt pobytu zależy min. od wybranego terminu, pokoju, liczby osób i zostanie pokazany na stronie Partnera po podaniu wymaganych do wyliczeń informacji.
W naszej ofercie m. in. : Możliwe wystawienie faktury, dostęp do Internetu, aerobik, piesze wycieczki, sauna, basen, kryty basen, parking w garażu, spa i centrum odnowy biologicznej, wycieczki rowerowe, ogrzewanie, całkowity zakaz palenia, winda, pokoje rodzinne, wanna z hydromasażem / jacuzzi, meble ogrodowe, bezpłatny parking, basen, brodzik, klub nocny / DJ, centrum fitness, kryty basen (czynny w sezonie), jazda na rowerze, masaż, restauracja, park wodny, plaża, prywatny parking, parking na miejscu, bar, bankomat na terenie obiektu, piesze wycieczki, taras, stacja ładowania pojazdów elektrycznych, plac zabaw dla dzieci, indywidualne zameldowanie / wymeldowanie, klub dla dzieci, łaźnia turecka / parowa, parking, lokalizacja przy samej plaży.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 16:00 a kończy o godzinie 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu VacationClub - Baltic Park Plaża 32 Apartment 2. 2. 4. o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie. W odpowiedzi na koronawirusa (COVID-19) ten obiekt podjął środki mające na celu ochronę gości i personelu. Niektóre usługi i udogodnienia mogą być niedostępne lub ograniczone. Depozyt na poczet zniszczeń w wysokości PLN 500 jest wymagany po przyjeździe. Opłaty dokonuje się kartą kredytową. Zapłacona kwota powinna zostać zwrócona w ciągu 14 dni od wymeldowania. Całość depozytu zostanie zwrócona na konto karty kredytowej po sprawdzeniu stanu obiektu.Dostępne pokoje:
Apartament 6 osobowy (1 łóżko podwójne, 2 rozkładane sofy - 39 mkw).

